Take your pick from our portfolio or have the tool you need designed and made to order

Firma se intenzivně věnuje vývoji. Spolupracujeme s vysokými školami, dlouhodobě vychováváme vlastní odborníky. Díky tomu Vám můžeme nabídnout nejen nejvyšší kvalitu, ale také pokrytí všech Vašich požadavků, i těch nestandardních. Naše vývojová práce byla oceněna udělením několika patentů. Nástroje FINAL Tools se úspěšně uplatňují například v podnicích ŠKODA auto, VW, GM - OPEL, BOSCH, Aero, Latecoere, TRW, Embraco, Hitachi, RIETER, Danfoss Power Solutions ale i dalších firmách v Německu, Rakousku, Itálii, Španělsku, Francii, Polsku, Švédsku.... Věříme že spokojeni s nimi budete i Vy.

Brno Guild of Cutters and Tool Makers

Jsme členy Cechu brusičů a výrobců nástrojů,sdružujícího přední odborníky v oboru broušenía výroby nástroju pro obrábění kovu a dřeva.

more information here

EUREKA

evropská spolupráce v oblasti aplikovaného a průmyslového výzkumu a vývoje, more information here

FINAL Tools řešil projekt:E!3586- FACTORY TECHNOLPRECISBORE

ESF

FINAL Tools spolupracuje s VUT v Brně na projektu "Inovace studijních programů Strojírenské technologie" z programu ESF(Evropský sociální fond).
More information here http://esf.fme.vutbr.cz/

FINAL Tools je držitelem certifikátu ISO9001

Firma FINAL Tools je držitelem certifikátu na systém managementu kvality ČSN EN ISO 9001:2016 v oboru:

Vývoj, výroba, prodej a servis nástrojových systémů, standardních a speciálních nástojů pro obrábění velmi přesných děr na CNC obráběcích strojích

Navrhování a zavádění inovačních technologií FINAL Tools pro třískové obrábění